Igokea – Republika Srpska

1. MLRS: Pobjeda protiv Rudara

Juniori Igokee sinoć su u drugom kolu Prve Lige Republike Srpske na gostovanju u Ugljeviku pobjedili ekipu Rudara 72:95. Od samog starta naši igrači nametnuli su svoj ritam utakmice, pa sa serijom 22:0 u prvom poluvremenu Student-Igokea dolazi do vodstva 13:41, što se na kraju ispostavilo i kao ključno za drugi trijumf iz dvije odigrane utakmice. Domaći su nešto konkretnije odigrali u drugom poluvremenu, na šta su mladi Igosi uspješno odgovorili i na kraju zasluženo slavili.

Najefikasniji igrač u našem timu bio je Nikolić sa 21 poenom i 6 asistencija, Ilić je postigao 19 poena uz 17 skokova i 6 asistencija, Janković je imao 15 poena, 8 skokova i 4 asistencije, a dvocifreni su još bili Savić sa 13 i Čečavac sa 10 poena.
Kod domaćina Ilić je postigao 21, Kovačević poen manje a Zekanović upisao 15 poena.

Sledećeg vikenda Student-Igokea dočekuje ekipu OKK “Borac”.