2.Liga RS: Laktaši – Igokea 61:74

Laktaši  –  Igokea  61:74

(17:10, 16:13, 10:20, 18:31)

Juniori su startovali i u seniorskoj utakmici. Juniori Igokee su u dva dana odigrali dva susreta. Danas su  u 2.Ligi RS gostovali su u Laktašima gdje su im domaćini bili KK Laktaši. U prvom poluvremenu košarkaši Laktaša, fizički dominantniji su stekli prednost od 10 poena, na odmor se otišlo rezultatom 33:23 za domaće. U nastavku utakmice dolazi do izražaja kvalitet mladih momaka Igokee, u trećoj četvrtini su već anulirali prednost i rezultat je bio izjednačen. U poslednjoj četvrtini su Igosi ubacili 31 poen, a primili 18 što je i odlučilo pobjednika. U redovima Igokee najefikasniji su bili Šljivić sa 20 poena, Ristić je pogodio 14, a Nikolić 11 poena.