Cibona bolja od Igosa

Cibona – Igokea 81:66

(10:15, 20:16, 28:17, 23:18)

Igokea u drugoj provjeri upisala je poraz protiv Cibone, prošlogodišnjeg osvajača ABA lige. Igosi su bili bolji u prom poluvremenu i na odmor se otišlo minimalnom prednošću Igokee 31:30. U nastavku Cibona je u trećoj četvrtini napravila dvocifrenu razliku, koja se do kraja utakmice zadržala, te su upisali trijumf rezultatom 81:66.

Najefikasniji u domaćoj ekipi bili su Siriščević sa 18 poena, Lalić 15, Gabrić 13 i Kuridža sa 12 poena. U našoj ekipi najefikasniji je bio Mladen Jeremić sa 18 poena, a Jorović je ubacio 14 poena.