Igokea – Republika Srpska

Druga pobjeda Igosa u Ligi 6

Košarkaši Igokee slavili su sinoć u Kaknju, rezultatom 69:86 i tako stigli do druge pobjede u Ligi 6 BiH.

Rezultatska neizvjesnost viđena je samo u prvoj četvrtini, gdje je na kraju bilo neriješeno – 20:20. U drugom periodu Igokea je zaigrala mnogo agresivnije, postigla 32 poena u ovom dijelu i na pluvrijeme otišla sa velikih 19 poena prednosti – 52:33. Veoma dobra igra i u trećoj četvrtini, nakon koje naš tim dolazi do +28, i u nastavku lagano privodi utakmicu kraju. Konačnih 69:86 i druga vezana pobjeda našeg tima.

Najefikasniji u našem timu bio je Robinson sa 19 poena, dok su Mahkovic i Radivojević upisali po 13. Kod ekipe Kaknja Dželmo je postigao 13 poena, a Šakotić, Tomić i Palavra po 11 poena.

Narednu utakmicu Lige 6 Igokea igra u srijedu, kada u SD Laktaši dolazi Zrinjski. Ovaj susret na programu je od 19 časova