Igokea bez preokreta, Zrinjski poveo.

Košarkaši Igokee odigrali su sinoć u Mostaru treći meč finalne serije za prvaka BiH. Do trijumfa je došla domaća ekipa Zrinjskog rezultatom 71:65 i tako povela sa 2:1 u seriji. Nisu dobro počeli meč naši igrači, domaći su u prvoj četvrtini stekli prednost 24:8, da bi se do poluvremena igralo izjednačeno, a nakon 20 minuta rezultat je bio 40:25 za domaće. U trećoj četvrtini Igokea uspijeva doći do “minus pet” – 50:45, a u poslednjem periodu nakon zakucavanja Jevtovića naš tim smanjuje na samo koš zaostatka, ali nismo uspjeli prelomiti meč u našu korist.

Kod Igokee Dominik Artis je postigao 26 poena, dok je za Zrinjski Smajlagić ubacio 14, Ramljak 13, a Brummit 10 poena. Sada je u seriji 2:1 za Zrinjski, a naredni meč igra se u srijedu, 23. maja u Laktašima sa početkom u 20 i 30 časova.

Ovim putem pozivamo sve navijače da dođu i podrže naš tim u borbi za šestu uzastopnu titulu šampiona BiH !