#našakuća #republikasrpska #bcigokeamtel

1.Liga RS, Igosi bolji od Prijedora

Mladi igrači Igokea m:tel koji se takmiče u seniorskoj 1. Ligi RS ostvarili su pobjedu nad ekipom Prijedor Spartak rezultatom 77:75.

Prva četvrtina je protekla u izjednačenoj igri i rezultatu. U drugoj mnogo bolja igra našeg tima pa se na pauzu odlazi rezultatom 41:34. U nastavku nastavljaju u istom ritmu, i treću četvrtinu završavju 63:50. U odlučujućoj četvrtini iskusniji igrači iz Prijedora boljom igrom dovode utakmicu u neizvjesnost, ipak naši mladi igrači su odbranili poslednji napad i upisali osmu pobjedu u prvenstvu 1 Lige RS.

Najefikasniji bio je Pavlović sa 13 poena, Delalić je ubacio 12, Smiljanić je postigao 11 poena i 6 skokova, a Bošković 10 poena i 4 asistencije. Ipak najkorisniji igrač bio je Radulović sa 9 poena i 8 skokova 4 asistencije i 1 blokadom. U ekipi Prijedor Spartaka najefikasniji bili su Lulić sa 24 i Lončar sa 22 poena.