Igokea 2 – Mladost KV 88:56

18:11, 19:18, 28:16, 23:11

U 7. kolu 2. Lige RS, u kojem juniori Igokee nastupaju u seniorskoj konkurenciji, zabilježili su i treću pobjedu. U SC Nenad Baštinac u goste je stigla ekipa Mladosti iz Kotor Varoša, a rezultat je bio 88:56 u korist Igokee.

Prvo poluvrijeme Igokea je imala blagu prednost i na odmor se odlazi rezultatom 37:29. U nastavku utakmice mladi igrači Igokee su pojačali ritam i ubjedljivo porazili ekipu iz Kotor Varoši. Najefikasniji u ekipi Iz Aleksandrovca bili su Bojović i Šljivić sa po 14 postignutih poena, a Ristić i Đurović su postigli po 11 poena.

Bio je ovo treći trijumf Igokee 2, pa sad nakon 7 kola imaju skor od tri pobjede i četiri poraza. Sledeće 8. kolo Igokea 2 gostuje u Banja Luci kod ekipe Svetosavca.