#našakuća #republikasrpska #bcigokeamtel

Borac odbranio domaći teren

Košarkaši Igokea m:tel su poraženi u Čačku od ekipe Borac Mozzart rezultatom 70:65.

Igosi su dobro počeli utakmicu, i povel 10:2, poslije toga Borac uzvraća serijom poena i završava sa prednošću 18:12. U nastavku Igokea m:tel je imala slaba rješenja u napadu što je su domaći iskoristili da povećaju prednost i na poluvremenu na 37:24. U drugom poluvremenu Igokea m:tel je pokušavala da stigne prednost Borca. U poslednju četvrtinu Igosi su ušli sa dvocifrenim zaostatkom -11, a uspjeli su da do dođu do šanse za pobjedu ili produžetke, ali Borac je u završnici bio bolji i slavio 70:65.

U ovom meču najraspoloženiji bili su Tanasković sa 14 poena i 12 skokova, Milosavljević koji je imao 14 poena i 6 asistencija, Rej je postigao 13 poena.

Borac je predvodio Hejl sa 18 poena, Gagić je postigao 14 i 8 asistencija, a Radonjić je završio s 11 poena.