Košarkaši Igokee poraženi od Cedevita Olimpije rezultatom 101:83 nakon 20 minuta utakmice šestog kola AdmiralBet ABA lige u Laktašima.

Igokea je dobro počela utakmicu i dobla prvu četvrtinu, a u nastavku se igralo koš z akoš, da bi u završnici gosti bolje finiširali i na odmor otišli sa prednošću 53:48. U trećoj četvrtini ljubljančani su igrali u svom ritmu a Igokea nije mogla da parira pa su povećali razliku. U poslednjo Igokea je pokušala da se vrati, ali kvalitetna i iskusna ekipa Cedevita Olimpije to nije dozvolila pa je na kraju ubjedljivo slavila rezultatom 101:83.

Najefikasniji u Igokei bio je Marko Jošilo sa 16 poena, Voler je dodao koš manje. Cedevita Olimpiju je predvodio Edžim sa 22 poena, 19 je dodao Pulen.