Košarkaši Igokee doživjeli su drugi uzastopni poraz u ABA ligi. Bolja je u Zagrebu bila Cibona, rezultatom 84:61.

CIBONA – IGOKEA 84:61 (23:17, 23:11,21:11, 17:22)

Ekipa Dragana Bajića odigrala je jednu od najlošijih utakmica ove sezone i doživjela više nego ubjedljiv poraz – 84:61. Nakon samo šest minuta Cibona je stigla do dvocifrene prednosti (21:10), a iako je početkom druge četvrtine smanjila na samo tri poena (23:20).

Bez energije djelovali su košarkaši Igokee i u nastavku i prednost Cibone samo je rasla pa je Cibona u trećoj četvrtini bila na granici od 30 poena razlike. Na kraju zaslužena pobjeda Cibone, 84:61, za sedmi poraz Igokee ove sezone.

Najefikasniji u ekipi Cibone bili su Žižić, Rozić i Bošnjak sa po 17 poena, dok su kod Igokee najbolji bili Albijanić sa 18 i Mićović sa 10 poena.

Sa 7 pobjeda i isto toliko poraza naš tim se trenutno nalazi na šestoj poziciji ABA Lige.

Narednu utakmicu u goste nam dolazi Karpoš Sokoli, u subotu 24.12. od 17 časova u SD Laktaši.