Mladi košarkaši su u SC Nenad Baštinac odigrali utakmicu 2.lige RS protiv ekipe Sportlajva i zasluženo slavili rezultatom 79:57 (11:22, 22:10, 21:16, 25:09).

Gosti su bolje otvorili utakmicu i u prvoj četvrtini dolaze do dvostruke prednosti i to je bilo sve. Početkom druge četvrtine mladi košarkaši Igokee 2 su odigrali kako znaju i do kraja četvrtine vratili prednost i na kraju druge četvrtine rezultat je bio 33:32 u korist domaćina.

U nastavku igre Igokea 2 je konstanto podizala prednost ne dozvolivši rezultatsku neizvjesnost. Utakmica je završena 79:57, a u ekipi Igokee 2 Predić i Šljivić su ubacili po 12 poena, Ristić je postigao 11, a Bojović 10 poena.