#našakuća #republikasrpska #bcigokeamtel

Igokea m:tel bez iznenađenja u Tel Avivu

Košarkaši Igokea m:tel nisu uspjeli da naprave iznenađenje u prvom meču plej-ina Basketball Champions League. U ovom meču nije igrao Kendrik Rej, koji je povrijeđen.

Igokea m:tel je odlično otvorila meč i prvu četvrtinu je dobila 27:22. Ipak domaćin u startu 2 četvrtine preuzima kontrolu rezultata i na poluvrijeme odlazi sa + 10. Dalekmetnom paljbom i raspoloženim Reglandom i Džonsom tim Hapoela na kraju je ubjedljivo slavio. U ekipi Igokea m:tel Voler je postigao 21 poen, Kroford je ubacio 16, Tanasković 14 i Kondić 10 poena. U domaćoj ekipi Džons je postigao 19 poena, Dalton 18, Džonson 15, Regland 12.

Revanš se igra u Laktašima 10.1.2023. sa početkom u 18:30 u SD Laktaši. U Top 16 ide ekipa koja prva dođe do 2 pobjede.