#našakuća #republikasrpska #bcigokeamtel

Igokea m:tel bolja od Spars Ilidža

Igokea m:tel je započela Ligu 6 u Laktašima utakmicom 2. kola portiv ekipe Spars Ilidža. Prvu četvrtinu je odlično počeo kapiten ekipe Marko Jošilo koji je ubacio 10 poena bez promašaja, Ilić je ubacio 6 poena, s druge strane parirali su Lakić 7 i Buza 5 poena, a kraj 1. četvrtine bio je 24:20 u korist domaće ekipe.

Stefan Đorđević u nastavku predvodio napad sa 17 poena za manje od 8 minuta igremu 2. četvrtini, a prve poene je upisao i Srđan Bošković debitant u prvom timu Igokea m:tel-a. Na poluvremenu je rezultat bio 55:32.

U nastavku Igokea m:tel je malo popustila ritam pa pred poslednju dionicu vode rezultatom 76:51.

Do kraja utakmice Igokea m:tel je igrala u laganom ritmu sto su Sparsi iskoristili da smanje razliku, a utakmica je završena pobjedom 92:73.

Najefikasniji bio je Đorđević sa 27 poena i 9 skokova, Jošilo je imao 14 a Radanov 10 poena poena, dok kod gostiju efikasniji od ostalih bili su Lakić sa 15 te Buza i Durnik sa po 11 poena.