#našakuća #republikasrpska #bcigokeamtel

Igokea m:tel nakon velike borbe savladala MZT Skopje

Nakon pobjede protiv FMP Soccrbet prije sedam dana kojom su prekinuli seriju poraza u regionalnoj ligi, Igosi su došli do novog trijumfa. Nakon velike borbe savladali su MZT Skopje sa 84:78. Imali su prednost nakon 1. četvrtine, da bi domaći uzvratili u 2. četvrtini. U nastavku ekipe su igrali koš za koš, i MZT Skopje na kraju 3. četvrtine je imao prdnost od 2 poena 57:55. U odlučujućoj dionici igrači Vlade Jovanovića su bili skoncetrisaniji pa su u završnicu ušli sa dvocifrenom prednošću, domaćin je pokušao trojkama da stigne do pobjede, ali igrači Igokea m:tel su iskontrolisali rezultat i zasluženo slavili.

Najefikasniji bio je Đorđević sa 19 poena, Kroford je imao 13, Tanasković 11 i Kondić 10 poena. Iz redova domaće ekipe najefikasniji bio je bivši Igos Mićović koji je postigao 18 poena bez promašaja iz igre, Ver je postigao 17 poena

Igokea m:tel je trenutno na 7 pobjeda, a MZT Skopje je ostala na 4 pobjede. U sledećem kolu Igokea m:tel gostuje u Zadru.