#našakuća #republikasrpska #bcigokeamtel

Igokea m:tel ostvarila 3. pobjedu

U 3. kolu Lige 6 Igokea m:tel  dočekala je ekipu Slobode iz Tuzle i upisala 3. pobjedu u Ligi 6 sa rezultatom 87:76.

U prvoj četvrtini Sloboda bolje otvara, a Igokea m:tel bolje finišira i ima prednost od 28:25.

U drugoj četvrtini igralo se koš za koš, smjenjivali su se u vođstvu da bi na kraju četvrtine rezultat glasio 44:42.

Za Igokea m:tel Karmajkl je ubacio 10, Lešić 9 i Nakić 8 poena. U gostujućoj Sejfić 11 poena, Eke 7, a Bojić i Jakupović po 6 poena.

Poslije pauze od 15 minuta u nastavku igre uspjela je da ostvari prednost od 9 poena, u završnici četvrtine Sloboda ubacuje šut za 3 poena pa se u poslednju četvrtinu ulazi rezultatom 67:61.

U poslednjoj četvrtini Igokea m:tel je iskusno održavala prednost i ostvarila 3. pobjedu u Ligi 6 rezultatom 87:76.

Karmajkl je predvodio strijelce sa 21 poenom, Filipović je postigao 20, Nakić 19 i Lešić 13 poena. Kod gostiju Bojić je ubacio 23 poena, Sejfić 17 a Eke 10 poena.

U sledećem kolu Igokea m:tel gostuje Bosni Meridianbet.