#našakuća #republikasrpska #bcigokeamtel

Igokea m:tel povela u polufinalu

Igokea m:tel u polufinalu sastala se sa ekipom Budućnost Prolab i rezultat je bio  94:74 i imaju prednost u polufinalnoj seriji 1:0.

Ekipu Igokea m:tel je vodio Marko Cvetković u odsustvu trenera Vladimira Jovanovića iz zdravstvenih razloga.

Prva četvrtina bila je prilično izjednačena koju je Igokea m:tel dobila sa 19:18.

U drugoj četrtini Igosi su podigli ritam igre i otišli na dvocifrenu prednost , a na pauzu su otišli rezultatom 45:29.

Poslije pauze od 15 minuta Igokea m:tel je rutinski održavala stečenu prednost, i kraj treće četvrtine bio je 73:50. A do kraja utakmice Igokea m:tel je kontrolisala rezultat te je meč završen rezultatom 94:74.

Strijelce je predvodio Marić sa 21 poen, po 14 poena upisali su Delalić i Kroford, a Nerandžić je dodao 12 poena. Za ekipu iz Bijeljine najefkasniji bio je Božović sa 27 poena i Ilić sa 15.