#našakuća #republikasrpska #bcigokeamtel

Igokea m:tel savladala Mega MIS u Beogradu

Nakon Istanbula, u Beogradu u 2. kolu AdmiralBet ABA lige Igokea m:tel gostovala je ekipi Mega MIS.

Igokea m:tel je dobro otvorila ovu utakmicu i držali su rezultatsku prednost do prve pauze, na koju se otišlo rezultatom 44:37 u korist Igosa.

U nastavku Mega MIS je odigrala nešto bolje pa je rezultat poslije 3. četvrtine glasio 60:58 za domaću ekipu.

Odlučujuća poslednja četvrtina pripada ekipi iz Laktaša i serijom 9:0 je stigla do prednosti 7 poena. Ekipa Dragana Bajića je sigurnom igrom došla i do 15 poena prednosti, da bi igrači Mega MIS do kraja ublaže prednost.

Najefikasniji bio je Rey sa 20 poena, Nikola Tanasković je imao 18 poena i 9 skokova, Mario Nakić uz 9 skokova je dodao i 16 poena, Kosta Kondić je stigao do 12 poena, a Stivens je meč završio sa 10 poena i 7 skokova.

Najefikasniji igrač u redovima domaćina bio je Kazalon sa 19 poena, Branković je imao 15 poena, Đurišić 13, a Cerovina 12 poena.