Košarkaši Igokee plasirali su e u finale Kupa RS-a pobjedivši Leotar rezultatom 76:60 (23:18, 22:14, 23:16, 8:12).

Trener ekipe Željko Lukajić iskoristio je priliku da u ovoj utakmici razigra igrače sa manjom minutažom. Pored Čakarevića koji već duže vrijeme ne igra zbog povrede na ovoj utakmici u sastavu nisu bili Drenovac i Živanović. Igokea je do poluvremena riješila pitanje pobjednika, a u drugom dijelu su čuvali stečenu prednost. Najefikasniji u domaćem timu bio je Bunić sa 17 poena, Dragović je postigao 14. U ekipi Leotara najefikasniji je bio Rikalo koji je pogodio 15 poena, Šakotić je ubacio 12, Pelkić 11, a Milanović 10 poena. U finalu Igokea će braniti trofej Kupa RS protiv ekipe Građanski iz Bijeljine koji je ranije u prvom polufinalnom susretu savladao Mladost iz Mrkonjić Grada.