Nakon četvrtog kola Lige 6, košarkaši Igokee zadržali su stoprocentan učinak, pošto su bez problema savladali ekipu sarajevskih Sparsa u Laktašima sa 66:52 (18:12; 20:13; 12:19; 16:8).

Gosti iz Sarajeva su u prvih par minuta parirali Igosima pa je rezultat bio uglavnom izjednačen, dok naš kapiten Miloš Komatina nije preuzeo stvar u svoje ruke i nanizao 15 poena do poluvremena (38:25). U trećem periodu Sparsi su dobrim akcijama stigli na minus šest poena (50:44), ali to je bilo sve što su uradili na ovom susretu.

Već narednih deset minuta donosi povećanje prednosti i mirnu završnicu četi Dragana Bajića.

Najefikasniji u našem timu bili su Komatina sa 21, Pašajlić sa 13 te Krstić sa 12 poena dok su sa druge strane dvocifreni bili Glogovac sa 16 i Gajić sa 12 poena.