Igokea je u Širokom Brijegu slavila rezultatom 87:71 ( 27:17, 16:17, 28:19, 16:18).

148

Od starta utakmice koja se igrala u Pecari Igokea je pokazala da su na parket istrčali da pobijede. Već u prvoj četvrtini Igokea je imala 10 poena prednosti. U drugoj četvrtini Igokea je održavala stečenu prednost i odbranom nije dozvoljavala da Široki preokrene rezultat. I u nastavku poslije odmora igrači pod vođstvom Željka Lukajića igraju odličnu odbranu i u napadu kažnjavaju sve greške Širokog. Kraj utakmice igrači Igokee su dočekali sa 16 poena prednosti, a korektna publika u Širokom Brijegu ih je na kraju ispratila aplauzom. Duško Bunić je pored 18 poena dodao i 10 skokova, kapiten Branko Jorović je ubacio 15 poena, Heslip14, Čakarević i Džons po 12, a Dušan Katnić je ubacio 10 poena, upisao 8 asistencija i imao 7 skokova. U redovima domaćina Bilinovac je ubacio 17 poena, Remekun 15, a Katić i Bošnjak po 13.

Treća utakmica u finalnoj seriji koja može odlučiti i prvaka igra se 02.06.2015. u Laktašima, a meč je zakazan za 20:15 časova.