Poslije osvojenog prvog mjesta u kategoriji juniora, najmlađi tim Prve Lige Republike Srpske nastavio je takmičenje u seniorskoj konkurenciji. Bili smo gosti KK Slaviji gdje je istoimena ekipa na kraju slavila 77:68.

KK Slavija – OKK Kozara 77:68 (20:22, 16:8, 22:16, 19:22)

Početak utakmice pripao je domaćima, poveli su 14:2, ali Igosi prave seriju 10:0 i dolaze u vodstvo 15:16. Prednost uspijevamo održati do kraja četvrtine 20:22. Slabiji ritam utakmice u nastavku, gdje poslije povrede Vukovića u 16. minuti koji je do tada postigao dvije trojke, domaći povećavaju na +6 do poluvremena – 36:30. Treći period Slavija dobija 22:16 za maksimalnih +15. Na minut prije kraja Kozara uspijeva da smanji na -8, ali ipak nedovoljno za novi podvig u I Ligi.
Najefikasniji kod nas bili su Nikolić sa 20 i Ilić sa 16 poena.
Kod Slavije, Pavlović je ubacio 16, Baričanin 13, Ašanin 13 a Šušić 10 poena.
Narednog vikenda u Aleksandrovcu očekuje nas utakmica protiv OKK Borca iz Banja Luke.