Juniori Igokee su slavili u derbiju Juniorske lige RS protiv ekipe Rookie iz Banja Luke rezultatom 69:64, nakon produžetaka. Ovom pobjedom su se Igosi plasirali na polufinalni turnir za prvaka Republike Srpske.  Na polufinalni turnir se plasirala ekipa Rookie-a i još dvoje ekipe iz PKO Doboj. Imena dobojskih ekipa će biti poznate 20.1.2015.

U punoj dvorani u Aleksandrovcu sastale su se dvije ekipe koje su najviše pokazale u ovogodišnjem juniorskom takmičenju. Domaćin je furiozno otvorio utakmicu sa 8:0, a do kraja četvrtine su održavali prednost, pa su prvu četvrtinu završili rezultatom 22:15. Drugu četvrtinu gosti iz Banja Luke rješavaju u svoju korist te se na odmor odlazi rezultatom 37:34.

U nastavku utakmice ponovo domaća ekipa dolazi do dvocifrene prednosti, treću četvrtinu rješava u svoju korist 18:08. U poslednjoj četvrtini  gosti iz Banja Luke su uspjeli anulirati prednost Igokee od 15 poena i utakmica je otišla u produžetak. U produžetku košarkaši Igokee su odigrali bolje i sigurnije te su slavili rezultatom 69:64. U ekipi Igokee Nikolić, Šljivić i Đurović su postigli po 15 poena.