Šampion Alfom – Igokea

77:79

(14:15, 14:18, 33:20, 16:26)

Kadetska ekipa Igokee  u prvom kolu takmičenja savladala je na gostujućem terenu ekipu Šampion Alfom-a rezultatom 79:77.

Igokea je dobro počela utakmicu i bila u rezultatskoj prednosti u prve dvije četvrtine, na poluvrijeme su otišli  sa rezultatom 33:28. U nastavku domaća ekipa serijom poena dolazi do dvocifrene prednosti, a rezultat treće četvrtine je bio 33:20 za domaću ekipu. U odlučujućoj, poslednjoj četvrtini Igokea je uhvatila svoj ritam stigla prednost domaćina, i u uzbudljivoj završnici došla do prve pobjede. Najefikasniji u našoj ekipi bili  su Blesić i Lakić sa po 24 poena.