Juniori Igokee u 4. kolu trijumfovali su u Sarajevu protiv ekipe Koša, trojkom Stevića u poslednjoj sekundi utakmice,  86:83(17:25, 25:15, 20:20, 24:23).

Igosi su imali prednost nakon prve dvije četvrtine. U nastavku se igralo koš za koš do samog kraja utakmice. Ušlo se u penal završnicu. Ekipa Koša je pogodila bacanja za izjednačenje 83:83. Trener Milaković uzima tajm aut i pravi akciju za završni napad. David Stević je uzeo loptu i iskoristio priliku i u poslednjoj sekundi pogađa trojku za drugu gostujuću pobjedu.

Najefikasniji u nanašoj ekipi bio je Nikolić sa 20 poena, Rajković je ubacio 17, Ristić i Kelečević po 13, a Stević 10 poena. U ekipi iz Sarajeva najefikasniji je bio Bjelak sa 19 poena, a Čoloman je pogodio 18 poena.

Nakon 4 kola Igokea ima skor od 3 pobjede i 1 poraz.