Igokea je poražena od Nymburka rezutltatom 86:84 (16:14, 30:21, 18:30, 22:16).

U prvoj četvrtini Igokea je dobro počela i povela, Nymburk je odmah uzvratio, ali do kraja četvrtine igralo se koš za koš, a u drugoj četvrtini su domaćini ubacili 30 poena a Igokea 9 msnje i na odmor se otišlo sa dvocifrenom prednošću za domaće. Poslije pauze Igokea izlazi na parket odlučna da preuzme stvari u svoje ruke i uzvraća punom mjerom, 3. četvrtinu dobija rezultatom 31:18. Igokea ulazi u poslednju četvrtinu s košem prednosti, i do kraja ja bila bitka za pobjedu u kojoj su domaći više pogađali i na kraju slavili. Najefikasniji u Igokei bio je Stivens sa 19 poena imao je i 11 skokova, Starks ubacio 18 poena i ostvario 7 asistencija, Dalibor Ilić je imao 12 poena i 8 skokova. U ekipi Nymburka Harding je upisao 29 poena.

Nakon tri odigrana kola Igokea ima jednu pobjedu i dva poraza, dok je Nimburk na 2-1.