I pored mnogo problema sa povredama, naši juniori igraju hrabro u Prvoj Ligi Republike Srpske, gdje su na poslednjem gostovanju izgubili od Bratunca 64:53, u meču u kojem je pobjednik odlučen u poslednja dva minuta utakmice.

KK Bratunac – OKK Kozara 64:53 (18:15,18:13, 8:17, 20:8)

U prvom poluvremenu za nijansu je bila bolja ekipa Bratunca, koja trojkom u poslednjoj sekundi poluvremena odlazi na do tada maksimalnih “plus 8”. U nastavku mnogo organizovanja igra našeg mladog tima gdje u trećoj četvrtini dozvoljavaju protivniku samo 8 poena i pred poslednji period minimalna prednost bila je na našoj strani – 44:45. Neizvjesno je bilo sve do 38. minute, kada od rezultata 54:53 domaći prave serijo 10-0 za konačnih 64:53.

Jedini dvocifren u našem timu bio je Lakić sa 11 poena. Kod Bratunca Kovačević je postigao 18, Deurić 13, a po 10 poena dodali su Stupar i Lazić.

Za vikend juniore očekuje težak raspored. U subotu gostujemo u Ugljeviku u utakmici 14. Kola I lige RS, dok u nedelju u Aleksandrovcu igramo polufinalni turnir juniorskog prvenstva RS.