U devetom kolu regionalnog šampionata Igokea je u gostima savladala ekipu Mornara iz Bara rezultatom 97:103. Imao je naš tim 12 poena prednosti na poluvremenu – 42:54, ali su se domaći uspjeli vratiti u meč, čak i povesti – 90:87. Zubčić je nakon toga pogodio trojku, a u poslednjoj minuti kapiten Radivojević je takođe pogodio možda i odlučujući šut van linije tri poena. U finišu meča sigurni sa lije penala bili su Lafayette, Zubčić i Adamović, te je Igokea pobjedom u Baru došla do drugog vezanog trijumfa.

Tomislav Zubčić je bio sjajan sa 23 poena i 7 skokova, Oliver Lafayette je postigao 20 poena uz 6 asistencija, Latavious Williams je upisao 14 a Sava Lešić 12 poena. Kod ekipe Mornara Brown je postigao 21, Vranješ poen manje, Koenig 17, a Luković 12 poena.

Slijedi pauza u ABA Ligi zbog utakmica reprezentacija, a narednu utakmicu Igokea igra 8. decembra, kada u Laktaše dolazi beogradski Partizan NIS.