Protekle sedmice naši juniori su za OKK Kozaru odigrali dvije utakmice u Prvoj ligi Republike Srpske. Učinak je bio polovičan, jedna pobjeda i jedan poraz.

OKK KOZARA – OKK SLAVIJA 79:76 ( 16:17, 19-23, 24:14, 20:22)

Dalibor Ilić Upisao je 22 poena i 11 skokova, Janković je utakmicu takođe završio sa 22 poena,i dodao je 9 skokova, i u zadnjoj minuti mirnim izvođenjem slobodnih bacanja doveo je našu ekipu do prve ovosezonske pobjede u ovom takmičenju. . Takođe treba dodati izuzetno značajan doprinos kapitena Blesića koji je imao 7 poena, 11 skokova i 4 asistencije.

U drugoj utakmici gost je bila ekipa Rogatice, čije iskustvo ih je na kraju dovelo do rezultata 79:87 u njihovu korist.

OKK KOZARA – KK ROGATICA 79:87 ( 24:19, 18:33, 21:15, 16:20)

Drugu utakmicu I lige RS u samo pet dana, svojim iskustvom riješila je među najiskusnijim ekipama u ligi ekipa KK Rogatice. Naši dječaci su odlično ušli u utakmicu serijom 9-0 na početku i prvu četvrtinu riješili u svoju korist 21-19. Dok je u nastavku presudilo dugogodišnje iskustvo I prvoligaški status ekipe iz Rogatice.

Napadački najraspoloženiji sa 34 poena i 15 skokova Dalibora Ilića. Dok su još dvocifreni bili Janković sa 22 poena(9 as.) i Sekulić sa 10 poena.

Goste su predvodili Kovač sa 25, Slijepčević sa 22 poena. Odličan je bio i Gordić sa 10 poena, 8 skokova i 11 asistencija.

Naredne sedmice naši juniori putuju u Mrkonjić Grad na utakmicu juniorskog prvenstva Republike Srpske, i u nedelju u Bijeljinu kod ekipe Radnika gdje će odigrati četvrtu utakmicu u Prvoj ligi Republike Srpske u 18h.