U okviru saradnje sa OKK Kozarom iz Gradiške, juniori našeg tima su u premijernoj utakmici u Prvoj ligi Republike Srpske izgubili od ekipe OKK Borac rezultatom 91:63.

OKK BORAC – KK KOZARA 91:63 (26:21, 22:22, 21:12, 22:8)

U prvom poluvremenu izabranici trenera Žarka Milakovića bili su ravnopravan protivnik i na odmor su otišli sa zaostatkom od 5 poena, ali ih je nedostatak iskustva koštao u drugom poluvremenu, pa je ipak ekipa Borca došla do zaslužene pobjede. Mladi tim su poremetile i prerano dosuđene pete lične greške svih visokih igrača Ilića, Radosavljevića i Damjanovića, gdje se osjetio i nedostatak povrijeđenog Čečavca.

Najefikasniji kod domaćina bili su Nikolić sa 30 poena i Dejan Barbarez sa 20 poena.

U našoj ekipi Dalibor Ilić upisao je dabl-dabl učinak sa 20 poena i 11 skokova, dok je Aljoša Janković utakmicu završio sa 14 poena.

Zbog zaostalih utakmica iz prva dva kola, naredni susret naša ekipa ima već u srijedu od 18h u S.C. “Nenad Baštinac” u Aleksandrovcu, kada nam u goste dolazi KK Slavija iz Istočnog Sarajeva.