U 1. kolu AdmiralBet ABA Lige Igoke je dočekala Borac iz Čačka. Igosi su upisali prvu pobjedu rezultatom 91:89( 21:15, 26:27, 19:31, 25:16)

Bila je to zanimljiva utakmica, gdje je Igokea u prvom poluvremanu sigurno održavala prednost, na odmor se otišlo pri rezultatu 47:42 za domaću ekipu. U nastavku je Borac pojačao napad i preokrenuo utakmicu u svoju korist postigavši 31 poena, dok je Igokea ubacila 19 poena. U poslednjoj četvrtini Igosi igraju mnogo bolje ali Borac nije popuštao. Igosi su došli do vođstva, Borac izjednačio da bi ,Džejms Robinson šutem za 2 poena na dvije sekunde do kraja, riješio utakmicu.

Najefikasniji u Igokei bili su Robinson i Starks sa po 15 poena, Ilić i Waller postigli su po 13, a Tanasković 11 poena. Kod Čačana Hejl i Todorović su postigli po 17 poena.