Košarkaši Igokee upisali su treću vezanu pobjedu u ABA ligi. Ovog puta bolji su bili od ekipe Mornara iz Bara rezultatom 74:69.

IGOKEA – MORNAR 74:69 (20:17, 19:11, 21:21, 14:20)

Imala je Igokea dvocifrenu prednost u većem dijelu utakmice, rezultat na poluvremenu bio je 39:29 u korist domaćih, ali su gosti pred kraj meča zaprijetili i u 36. minuti smanjili na jedan poen razlike 64:63. Sa dvije vezane trojke našeg kapitena Vuka Radivojevića “Igosi” prelamaju meč i dolaze do konačnog rezultata 74:69.

Junak pobjede Radivojević utakmicu je završio sa 11 poena, Albijanić je imao 13 a Robinson 12.

Kod Mornara Vukota Pavić zabilježio je dabl-dabl učinak sa 19 poena i 12 skokova. Waller je utakmicu završio sa 18 poena a Vujošević sa 11.

Naš tim je trenutno na šestoj poziciji sa sedam pobjeda i pet poraza.

Narednu utakmicu košarkaši Igokee gostuju ekipi Partizan NIS, u subotu od 21:00h.