U utakmici za peto mjesto na turniru u Valjevu Igokea je odigrala svoju treću utakmicu protiv ekipe Koša i pobijedila rezultatom 62:57 (18:15, 15:18, 16:9, 13:15).

Igosi su nakon prve četvrtine imali prednost od 3 poena, 18:15, da bi Koš uzvratio u drugoj četvrtini istom mjerom pa se na odmor otišlo rezultatom 33:33. U trećoj četvrtini naša ekipa je zaigrala malo agresivnije u odbrani što je donijelo 7 poena prednosti na kraju treće četvrtine, 49:42. U poslednjoj  četvrtini Igokea je održavla prednost i rutinski privela utakmicu kraju pobjedivši rezultatom 62:57.

Najefikasniji u našem timu su bili Blesić i Cvetić koji su postigli po 11 poena, a ekipi Koša Šertović je ubacio 17 poena. Ovom pobjedom Igokea je zauzela 5. mjesto na turniru, upisali su dvije pobjede, a poraz od finaliste Partizana koji će se u finalu sastati sa ekipm Olimpije iz igo-kos8