Juniori Igokee su sinoć savladali ekipu banjalučkog Basketa 2000 poslije dodatnih pet minuta sa 75:66 (13:25; 15:13; 19:13; 16:12 – 12:3) u sklopu drugog kola Superlige PKO BL.

U SC „Nenad Baštinac“ u Aleksandrovcu viđena je veoma uzbudljiva utakmica koja je poslije 40 minuta igre završena neriješenim rezultatom 63:63, zahvaljujući našem košarkašu Rajkoviću koji je postigao odlučujuću trojku za produžetak. U jednom trenutku Igosi su imali i -18 poena, a na dvije minute do kraja regularnog toka susreta -6 poena,  da bi onda je uslijedila sigurnija igra koja je nastavljena i u produžetku a koji smo bez problema riješili u našu korist (12:3).

Treba istaći da su izabranici Žarka Milakovića igrali bez povrijeđenih Nikolića i Lakića, ali su odličan posao odradili Rajković sa 22 i Kelečević sa 14 postignutih poena, dok su za pohvalu  bili i svi ostali Igosi pogotovo Blesić, Knežević te Barać. U ekipi Basketa dominirao je Vučković sa 30 poena.

U odgođenom prvom kolu Superlige PKO BL naši juniori će kao gosti odmjeriti snage sa još jednom banjalučkom ekipom – Šampion, a ovaj duel je na programu u subotu( 26.12.)