#našakuća #republikasrpska #bcigokeamtel

Trijumf u Beogradu

Igokea m:tel se u Laktaše vraća s pobjedom u Hali sportova protiv Mega Mozzarta rezultatom 81:71. U prvom dijelu, gdje se igralo koš za koš, domaća ekipa stekla je 5 poena prednosti u završnici druge četvrtine.

Poslije pauze igrači Dragana Bajića su podigli nivo odbrane i u napadu pogađali, te su u poslednju četvrtinu ušli s 10 poena prednosti. U poslednjoj četvrtini Igokea m:tel je rutinski sačuvala stečenu prednost i zasluženo slavila protiv Mega Mozzarta.

Najefikasniji u našoj ekipi bio je Antabia Voler sa 17 poena, kapiten ekipe Marko Jošilo 14 poena i 5 skokova, Radanov 12 poena 5 skokova 4 asistencije i 3 ukradene lopte, po 10 poena su dali Đorđević i Stivens. U ekipi Mega Mozzarta najefikasniji bili su Jović sa 22 i Matković 17 poena.