Košarkaši Igokee prekinuli su niz Krke od četiri vezane pobjede, i iznenadili ih na njihovom parketu rezultatom 88:72. Bila je ovo ujedno i najbolja utakmica naše ekipe u dosadašnjem dijelu sezone.

KRKA – IGOKEA 72:88 (20:18, 15:26, 11:21, 26:23)

Sve do kraja prvog poluvremena nijedna od ekipa nije pravila značajniju razliku, pa kod rezultata 37:35 za goste, Igokea kreće u seriju poena, gdje na poluvrijeme odlazi sa 44:35. Početkom treće četvrtine nastavlja istim ritmom, seriju povećava na 12:0, za vodstvo od 49:35. Dobrom odbranom naš tim je natjerao Krku na veliki broj izgubljenih lopti, pa je  jednom trenutku prednost  bila i 22 razlike, 65:43.

Domaći su uspjeli da smanje na 73:62, ali veće neizvjesnosti nije bilo i Igokea dolazi do značajne pobjede rezultatom 88:72.

Igokeu je predvodio raspoloženi Draško Albijanić sa 16 poena i 7 skokova, Radivojević i Robinson dodali su po 13. Kod Krke,  Curry je imao 22 poena, a Luković 18 poena i 12 skokova.

Naredna utakmica je na rasporedu u nedelju od 17 časova, kada nam u goste dolazi ekipa MZT iz Skoplja.