#našakuća #republikasrpska #bcigokeamtel

Igokea m:tel izgubila nakon produžetka

Košarkaši Igokea m:tel poraženi poslije produžetka u 15. kolu ABA lige, Mega MIS je slavila rezultatom 115:109.

Igosi su bolje otvorili meč koji je do poluvremena su stekli prednost od 6 poena, 49:43. U nastavku Mega je uspjela da uhvati priključak, da bi domaćin sa nekolikok dobrih odbrana došao do prednosti 67:57. Poslije toga gosti iz Beograda prave seriju 13:2, a poslije toga su se ekipe smjenjivale u vođstvu do kraja meča koji je donio produžetak. U dodatnom vremenu igrači Mega MIS su bili efikasniji i ostvarili pobjedu.

Najefikasniji u redovima domaćina bio je Kroford sa 23 poena, imao je 12 asistencija i 4 osvojene lopte. Tanasković 22 poena i 8 skokova, Marić 16 poena, a Milosavljević, Rej i Đorđević po 12 poena. Mega MIS je predvodio Rori sa 28 poena, Rudan i Cerovina po 17, a Đurišić i Grbović po 14 poena.

Igokea m:tel sledeće kolo gostuje u Čačku i sastaće se sa ekipom Borca.