#našakuća #republikasrpska #bcigokeamtel

Igosi hrabro odigrali, Budućnost odbranila domaći teren

Košarkaši Igokea m:tel su pružili dostojan otpor ekipi Budućnost VOLI, ali to nije bilo dovoljno da se  dođe do pobjede. Domaća ekipa je slavila u uzbzdljivoj završnici sa 79:76.

Igrači trenera Vladimira Jovanovića odlično otvorili utakmicu i ostvarili dvocifrenu prednost u 1. četvrtini. Budućnost je uzvratila u 2. četvrtini i stekla prednost na poluvremenu 39:35.

Igosi su se u nastavku borili do samog kraja i bili su blizu, ali Budućnost u penal završnici preko Ferela, Kamnjaša i Megija su zadržali prednost.

Najefikasniji u ekipi Igokea m:tel bio je kapiten Milosavljević koji je postigao 21 poen uz 5 asistencija i 5 skokova. Jošilo je šutirao 6/5 za 3 poena, a ukupno je ubacio 19 poena i imao je 4 skoka, debitant Filipović je postigao 12 poena.

Budućnost je predvodio Ferel sa 18 poena, Megi je ubacio 13, a Kamenjaš 12 poena.

Igokea m:tel već 7.3.2024. gostuje u Zadru.