#našakuća #republikasrpska #bcigokeamtel

Igosi ostvarili pobjedu u Splitu

Košarkaši Igokee m:tel savladali su ekipu Splita rezultatom 95:90 u drugom kolu AdmiralBet ABA lige.

Prvu četvrtinu Igokea m:tel je bila u prednosti, a u drugoj domaćin je preokrenuo rezultat i na poluvremenu imao osam poena prednosti.

Ipak, igrač trenera  Vlade Jovanovića u trećoj dionici istopili su prednost Splita i došli samo na dva poena zaostatka.

Igosi su  došli   do potpunog preokreta u finišu meča i upisali prvu pobjedu u novoj sezoni i sada su na skoru 1-1

Najefikasniji u redovima Igokee m:tel bio je Mudi sa 19 poena, Atić je dodao 14, a Jeremić 12, a Zoran Nikolć je bio najkorisniji igrač sa postignutih 9 poena, 7 skokova i 8 asistencija. Split je predvodio Stivenson sa 19, Šelton je postigao 13, a Kalajdžić 12 poena.