#našakuća #republikasrpska #bcigokeamtel

Igosi se revanširali Ciboni

Igokea m:tel bolje ulazi u utakmicu sa Cibonom, efikasnijom igrom na startu su iskoristili da na kraju 1. četvrtine imaju prednost od 7 poena.

U 2. četvrtini Cibona se prilagodila igri timu iz Laktaša i do kraja četvrtine su imali prednost 37:36.

Nakon poluvremena igralo se koš za koš, da bi na kraju četvrtine Igokea m:tel je bolje finiširala i pred poslednju četvrtinu imala prednost 58:52.

Na početku poslednjeg dijela igre Igosi dolaze do dvocifrene prednosti 64:52.

Cibona se nije predavala i na 2 minuta do kraja je smanjila prednost  na  71:68 i ušlo se u uzbudljivu završnicu. Igokea m:tel je preko Jeremića za 3 i Nakića sa linije slobodnih bacanja osigurala 13 pobjedu u AdmiralBet ABA ligi rezultatom 77:70 i osigurala mjesto u najboljih 8 ekipa.

Do pobjede Igose je predvodio Nakić sa 16 poena, Jošilo i Kondić po 13 poena, a Milosavljević je ubacio 10 poena. Cibonin najkefikasniji igrač bio je Aranitović koje je stigao do 21 poen, Bošnjak je imao 15, a Bundović 12 poena.

U sledećem, ujedno i poslednjem ligaškom meču Igokea m:tel dočekuje ekipu Mega MIS u Laktašima.